Brocēnu TiTiCe > Blog > TiTiCe jaunumi > Valmiera TiTiCe sāk darbu

Valmiera TiTiCe sāk darbu

13. Jūnijā darbu sāk Valmieras Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs (Valmiera TiTiCe).

Valmiera TiTiCe sastāv no daudztirgotāju interneta tirdzniecības platformas un pircēju mobilajās aplikācijas. Iepirkties var izmantojot datoru un vai Android iekārtu. Apple iekārtām aplikācija ir izgatavošanas stadijā.

13 un 14. Jūnijā, notiks sistēmas testēšana, tāpēc patreiz ir pieejams tikai Straupes Piena produkcija. Pirmajiem desmit pasūtījumiem, piegāde bez maksas.

Notiek darbs pie papildus tirgotāju piesaistes.

Reālās dzīves Tirdzniecības centri, pircējiem ir ērti ar savu lielo un plašo piedāvājumu, kā arī zemo cenu. Vienā vietā pieejams viss, nav jātērē laiks un nauda apmeklējot dažādas vietas Pilsētā, lai iegādātos sev vēlamo.

Tas noved pie situācijas, kad lielveikali diktē zemākās cenas ražotājiem, kas izkonkurē mājražotājus un mazražotājus. Mazajiem ražotājiem paliek tirdziņi un gadatirgi, kas nenodrošina ikdienas preču pārdošanu. Mazpilsētās tirgus vairs nav tik populārs un līdz ar to, mājražotājiem un mazražotājiem, nav izdevīgi tirgot tur. Pircējiem samazinās preču izvēles brīvība. Mājražotājiem un mazražotājiem ierobežotā apgrozījuma dēļ jāpalielina cenas, kas neļauj lielam vairumam Pircēju iegādāties vietējās preces, kas nu ir palikušas par luksusa preci.

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra koncepcija, ļauj mainīt šo situāciju. Neierobežots skaits ražotāju un tirgotāju var izvietot savu preci vienā vietā un pircējs sev ērtos apstākļos vai situācijā var aplūkot piedāvājumu un vai pasūtīt sev vēlamo preci. Nav būtiski, kur pircējs atrodas – mājās, ciemos, darbā, pie dabas, vasarnīcā vai braucot transportā, ja ir dators vai telefons pie rokas, preci var aplūkot un pasūtīt.

Cilvēki nedzīvo, neražo un nepatērē vienuviet. Pircēju un ražotāju, ģeogrāfija ir plaša, tāpēc TiTiCe tiek veidots domājot par Pircējiem un Ražotājiem/Tirgotājiem. Ir centrālā TiTiCe – www.titice.lv, kur tirgosies Ražotāji/Tirgotāji, kas savu preci var piegādāt vienā vai otrā veidā, visas Latvijas teritorijā. Un būs katrai atsevišķai pilsētai savs lokālais Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs, kur tirgosies vietējie un vai tie, kam ir filiāles vai var piegādāt preci. Piemēram www.broceni.titice.lv

Patreiz ir izveidota visLatvijas un Brocēnu TiTiCe. Pabeidzot tehnisko testēšanu, TiTiCe tiks atvērta vismaz 50 Latvijas pilsētās.

Līdz jūnija beigām, Tirgotāji var pieteikties tirgoties Valmiera TiTiCe un bez komisijas maksas tirgot vienu gadu, aizpildot reģistrācijas formu un atverot veikalu.

Pirkumu piegādes, Valmieras pilsētā nodrošinās “Pilsētas Kurjeri”. Patreiz piegādes maksa ir noteikta 2eur, neatkarīgi no tā, cik veikalos ir veikts pirkums un kur tie katrs atrodas. Sadarbībā ar tirgotājiem meklēsim risinājumu, lai piegādes būtu bezmaksas.

Tirgošanās un reklāma internetā ir daudzveidīga. Ne katrs ražotājs vai tirgotājs var veltīt laiku vai noalgot atsevišķu speciālistu, kas ar to nodarbosies, tāpēc TiTiCe ir sagatavojusi daudzveidīgu piedāvājumu un pakalpojumu klāstu, lai palīdzētu ražotājiem un tirgotājiem. Ir vairāki sadarbības modeļi, kas balstās uz to vai uzņēmējam ir vai nav resursu pašam ar visu nodarboties.

  1. Ja ir resursi – uzņēmējs atver TiTiCe, veikalu, ievieto preces, nopublicē bildes, pieņem un apkalpo pasūtījumus un veic klientu apkalpošanu;
  2. Dominējošam vairākumam mazo uzņēmēju šādu resursu nav, tāpēc tiem ir speciāls piedāvājums – TiTiCe izdarīs visu Jūsu vietā, saņemot par to mazu pārdošanas procentu;
  3. Sadarbības modelis ar uzņēmumiem, kam ir savs reālās dzīves veikals un kas vēlas papildus pārdot – izvietojam Jūsu preci, ienākot pasūtījumam, Jūs to sakomplektējat, ierodas “Pilsētas Kurjers”, jūs izsitat pasūtījumu kasē, kurjers veic samaksu, jūs izsniedzat čeku un kurjers pirkumu ar visu čeku piegādā Pircējam, kas veic apmaksu.

Lai veicinātu pircējus iepirkties:

  • katru Tirgotāju nodrošināsim ar reklāmas materiālu par savu veikalu TiTiCe, ko tas varēs izvietot pircējiem redzamā vietā;
  • esam izveidojuši speciālu marketinga aplikāciju, kurā Tirgotāji varēs publicēt savas atlaides, pasākumus un citu svarīgu informāciju.

Pircējiem novēlam – iepazīt Valmieras čaklās rokas un jauku iepirkšanos. Uzņēmējiem novēlam – sasniegt jaunus pircējus un augstumus.

Atbildēt

Prece ievietota grozā
X